En kapsamlı Eğitim Yönetim Sistemi

Eğitim Kurumlarının tüm yazılım ihtiyaçlarını, en yeni teknolojilerle tek şemsiye altında sunabiliyoruz.

Platformlar

Bütün Eğitim Kurumlarının ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz çok güçlü bir platformla hizmet veriyoruz

Kreş

Okul

Üniversite

Eğitim Grubu

Bakım

BİZ KİMİZ?

Educore, 10 yıldır eğitim yönetimi operasyonlarını kolaylaştırmak için en ileri teknolojileri en optimum çözümler haline getiriyor

Sürekli değişen Eğitim/Öğretim dünyasının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, eğitim kurumlarına, eğitim materyalleri, operasyon ve personellerini etkili ve verimli bir şekilde yönetebilmeleri için uygulamalar üretiyoruz. Ayrıca, temel işlevleri erişilebilir hale getirerek akademik hedeflerin uygulanmasını basitleştiriyoruz.
Bu süreçlere veli ve öğrencilerin katılımını kolaylaştırıyor, teşvik ediyor ve yaptığımız işle gurur duyuyoruz.

HIZMETLER

En Geniş Hizmet Yelpazesini Sunuyoruz

Kullanıcı Dostu ve Uyarlanabilir İşlevler

En son teknoloji ürünü platformumuz sayesinde son derece kolay kullanılabilen ve istenildiğinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kişiselleştirilebilen ekranlar sunuyoruz. Bu sayede kullanıcılar, çok sayıdaki tamamlayıcı hizmetimizden rahatlıkla faydalanabiliyor.

Bulut Tabanlı Koruma Programı

Kurumların gereksinimlerine uygun olarak, planların güvenli ve kusursuz bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz. Bulut tabanlı sistem entegrasyonu ve kurumlara yönelik özel modülleri her türlü olası ihlale karşı koruyoruz.

Kesintisiz Müşteri Desteği

Platforma entegre olan hizmet ve araçlardan faydalanmaları için temsilcilere, temel yardım masası ve teknik destek tahsis ediyoruz. Müşterilerin süreçleri ve kullanımları anlamalarına yardımcı oluyoruz ve yüksek teknik uzmanlığa sahip profesyonel bir ekibi bünyemizde bulunduruyoruz.

Öğrenci

Öğretmen

Çalışan

Veli

Özellikler

En Kapsamlı Destek Fonksiyonlar Hizmetinizde

EducoreSIS

Okul Düzeni

Ebeveyn & Öğrenci Profili

Kayıtlar

Sınıf Yönetimi

Çalışan Profili İnceleme

Öğrenci Demografisi

EducoreCommunicator

Günlük Rapor

Görseller

Bildirimler

Bülten

Etkinlikler

Afişler

Çevrimiçi Sınıflar

Aktiviteler & Değerlendirmeler

Destek Merkezi

EducoreMessaging System

EducoreParent App

EducoreTeacher App

EducoreCRM

CRM Takip Listesi

Müşteri Adayları & Anketler

EducoreBilling

Faturalandırma & Makbuzlar

Hizmet

Dönem Öğrenim Ücretleri

Kayıt Faturaları

Hizmet Faturalandırması

Makbuzlar

Bakiye Raporları

Hesap Özeti

Öğrenci Ders İptal İşlemleri

Online Payment Gateway

EducoreFinance

Tahsilat Makbuzu

Tedarikçiler

Masraflar

Ödemeler

Makbuzlar

Banka İşlemleri

KDV Raporları

Geçici Bilanço

Bilanço

Income Statement

Statement of Accounts

Charts of Accounts

Costs Centre

EducorePayroll

Hesap Kesim Dönemleri

İzin Süreleri

Devamsızlıklar

Ödenekler

Kesintiler

Hizmet Bitimi

Bordro

WPS SIF Raporu

EducoreHR

Tam Çalışan Profilleri

Çalışan Katılımı

İK Raporları

İK Demografisi

Çalışan Bildirimi

EducoreAttendance Mobil Uygulaması

EducoreTeam Mobil Uygulaması

EducoreHealth

Vaka Raporları

Hastalıklar

Alerjiler

COVID-19 Ebeveyn Beyanı

PCR Personel Takibi

Öğrenci Aşıları

Öğrenci Sağlık Kaydı

Çalışan Sağlık Kaydı

Ziyaretçi Sağlık Kaydı

EducoreHealth Mobil Uygulaması

EducoreEY

Ders Müfredatı

Öğrenme Alanları

Hedefler

Başarılar

Boşluk Analizi

Gözlemler

Öğrenim Günlükleri

Akademik Raporlar

EducoreLMS

Öğrenci Davranışları

Öğrenci Ödülleri & Uyarıları

Ödül Puanları Yönetimi

Öğrenci Katılımı

Öğrenci Onayları

Çevrimiçi Sınavlar

Uygulama Dersi Notları

Otomatik Sınav Düzeltme

Konu & Ders Seçme

Lesson Plans

Lessons Objectives

Class TimeTable

Digital Library

Academic Analysis

Academic Report Cards

Otomatik İşlevlerle Yönetilen Sistemimiz

Kayıt İşleyici

Öğrenci Bilgi Kaydı

Sınıf Yönetimi

Mesajlaşma Entegrasyonu

Çevrimiçi Değerlendirme

Öğrenci Sağlık Kaydı

Gerçek Zamanlı Faaliyet Raporu

Performans Analizi

Ders Programı Planlayıcı

Veli Fakülte Toplantısı

Ücret Gönderim Ağ Geçidi

Bildirim Brifingi

Yüksek Değerlerden Ödün Vermeden Maksimum Yeterlilikle Olasılıkları Aşmayı Hedefliyoruz

Educore, yönettiği hizmetlerde Avangart yaklaşımı ile eğitim kurumlarına ve onların ilgili topluluklarına değer katmak için teknolojik gelişmelerden en iyi şekilde yararlanmaktadır.

İnsanları destekleyerek baştan sona tüm yönleriyle dönüşüm gerçekleştirmek

Bir platform olarak Educore, belirli bir eğitim sektöründeki farklı paydaşları sanal olarak birleştirerek birbiriyle bağlantılı bir topluluk oluşturan ve temel uygulamalarıyla her açıdan gelişmiş bir çalışma modu sunan uygun maliyetli bir çözümdür.

Amacımız en yüksek standartlarla başarılı olmaktır

Bir organizasyonun öncelikle tatmin edici bir öğrenme deneyimi sunmaya odaklanmasını sağlayarak, idari ve yönetimsel görevlerin yürütülmesini kolaylaştıran bir ortamı teşvik ediyoruz. Sorunsuz idari ve yönetimsel işlemleri teşvik etmenin yanı sıra tüm öğrenme etkinliklerini yönetmek için kağıtsız, sistematik bir prosedür sunarak ebeveynler ve kurumlara, öğrenci gelişimini ve ilerleyişini yakından izleme imkanı sağlıyoruz.

Hedeflerimiz, faaliyetlerin kağıtsız bir şekilde uygulanmasını desteklemektedir. Educore, çevreye karşı duyarlı yaşam tarzlarını, kirliliğin ve atıkların azaltılmasını mümkün kılan uygulamaları teşvik eder.

Öğrenme şekillerini planlamak için ekip becerilerini değerlendirmek

Educore, ayrılmaz bir dizi temel değer üzerinde çalışırken, kusursuz yönetim ve iletişim sistemleri aracılığıyla her kurum için benzersiz bir çevrimiçi ortam yaratmayı hedeflemektedir. Bu, kurumların sahip oldukları etkiyi değerlendirmeleri ve öğrenme deneyimini yeniden tanımlamaları & yeniden yapılandırmaları için bir fırsattır.

İş ortakları için benzersiz hedeflere dayanan planlar

Küresel olarak tanık olunan dijital evrim, Öğrenme, Pedagojik, Öğrenim Görülen Okul ve Yönetim Uygulamalarında teknolojinin sunduğu her şeyi birleştirmek için bir katalizördür. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını net bir şekilde gözlemlememiz ve bunları başarılı bir şekilde gidermemiz, rakiplerimiz arasında seçkin bir konuma sahip olmamızı sağlamıştır. Ayrıca, pazar gereksinimlerini projelendirebilmek ve bunlara ayak uydurabilmek, Educore'un öngörülen boşlukları doldurmada başarılı olmasını sağlamaktadır.

Profesyonelliğe, kararlılığa, güvenilirliğe ve azme dayanan bir bakış açısıyla Educore, kabataslak bir kavramdı. Bu kavramı, kusursuz bir kurumsal iletişim sistemi uygulamak üzere bir platformda pekiştirdik.

Kesin bir sonuç elde etmek için çeşitliliği ve yaratıcılığı benimsiyoruz

En son teknolojilerin yerleştirilmesi ve uygulanması, Körfez Arap Ülkeleri dahil olmak üzere yeni kıtalardaki kurumlara hizmet vermemizi sağlamıştır. Sürekli gelişen Educore, kendisini eğitim yönetimine yönelik üstün teknolojik çözümler sunmaya ve yüksek düzeyde yardımcı hizmetler vermeye adamıştır.

Gelecekteki sorumluluklar için önceden destek sağlamak

Educore platformu üzerinden tüm eğitim uygulamalarını iyileştirmeyi ve pekiştirmeyi amaçlayan bir vizyonla, yol haritamızı, öğrenme eğrilerini ve eğitim kurumlarını etkileyen küresel bir yelpazeye ulaşmak için çeşitli ülkeler ve kıtalar üzerinde planlı bir genişleme üzerine oluşturduk. Çalışanlara, ebeveynlerin çocuklarının gelişimine katılmalarının mümkün olduğu, idari görevleri yürütmenin gelişmiş yollarını sunuyoruz.

Educore Mobil Ailesine Özel

EducoreParent

Ebeveynler Günlük Raporlar, Aktiviteler, Bildirimler, Katılım İşareti ve Ücret Gönderimi dahil olmak üzere çocukları ile ilgili tüm segmentlere anında erişebilir.

EducoreTeam

Çalışanlar, tüm bildirimleri EducoreEkip üzerinden İK ve Bordro bağlantılı olarak alır. Belgeler, İzin Kayıtları gibi bilgilere kolayca erişmek mümkündür.

EducoreTeacher

Ödevler, Programlar oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra gözlemleri ve kişiye özel Çevrimiçi Değerlendirmeleri kaydetmenin de arasında bulunduğu farklı günlük işleri optimize eder.

EducoreStudent

Ders Planları, Ev Ödevleri, Müfredatlar, Dönemsel Sınavlar gibi özellikleri detaylandırıp Performans Aktivitesi sunarak Uzaktan Öğrenmeyi kolaylaştırır.

EducoreHealth

Uygulama Öğrenciler, Çalışanlar ve Okul Ziyaretçileri için bildirim formlarına ve Sağlık Kayıtları & Kontrollerine erişim imkanı tanıyan Sağlık Modülüne doğrudan bağlıdır.

EducoreAttendance

Günlük Çalışan Katılımı, bir Proximity Card veya QR Kodu aracılığıyla işaretlenir ve doğrudan İK & Bordro ve Educore Ekibi ile bağlantılı olan Kayıtlar işlenir.

EducoreForms

CRM'e özel olan uygulama, Okul Resepsiyonları tarafından takip ve izleme amacıyla Ziyaret verilerini toplamak için kullanılır. Kabul, bu uygulama için başka bir önemli yardımcı programdır.

EducoreAppraisal

Değerlendirme, yönetimin Personel Değerlendirme Anketi tasarlamasını, Kıstasınızı belirlemesini ve tüm personeliniz için Periyodik Değerlendirmeler yapmasını ve Bireysel Raporlar oluşturmasını sağlar.

S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Güvenlik Merkezimiz cPHulk Deneme Yanılma Koruması, Ana Bilgisayar Erişim Kontrolü, ModSecurity, Immunify dahil Güvenlik Danışmanı, Shell Fork Bomb Protection içermektedir. GDPR ile uyumlu bir güvenlik çerçevesi sağlıyoruz: Kesintisiz Güvenlik, DDoS Koruması. Teknik altyapıya yönelik saldırıları tespit etmek ve engellemek amacıyla kimlik verileri, bağlantı verileri ve yerelleştirme verileri dahil olmak üzere kişisel verileri işliyoruz. Bu işlem, saldırılara karşı koruyucu önlemler almak amacıyla meşru menfaatimizi sürdürmek için gereklidir. Kişisel veriler, bir veri işleme sözleşmesi (GDPR 28. Madde) kapsamında Cloudflare Inc., 101 Townsend St San Francisco, CA 94107 tarafından işlenecektir.

Uygulamamız, temelde sezgisel kullanım özelliğiyle oluşturulmuştur. Hatta yazılımımızı sorunsuz bir şekilde kullanan yaşlı velilerimiz bile bulunmaktadır. Kullanmakta zorlanmanız durumunda ise işe alım sürecinde eğitim ve destek sağlıyoruz, ayrıca daha fazla yardım için ek materyallerimiz de bulunmaktadır.

Yönetim yazılımımız olan Educore Ebeveyn, tüm büyük ödeme portallarını destekleyen entegre bir ödeme sistemine sahiptir. Okul sahipleri, uygulamamızdaki markalarıyla fatura kesebilir ve ödemeleri kabul edip otomatik makbuzlar oluşturabilir.

Maliyetli veri kaybını önlemek söz konusu olduğunda, bir veri geri yükleme planına sahip olmak denklemin yalnızca bir parçasıdır. 9 ay muhafaza eden, haftalık bir yedekleme prosedürü uyguluyoruz.

Biz, kendimizi çocuklarınıza daha iyi bir eğitim ve geniş kapsamlı yetiştirme süreci sunmaya adamış bir çocuk bakımı yönetimi yazılımıyız. Tam teşekküllü bir okulu yönetmek uzmanlık gerektirir. Ebeveynlerin endişelerini dile getirmelerine, ücret ödemelerine, çocukları için değerlendirme raporları almalarına ve benzeri birçok şeyi yapmasına imkan sağlıyoruz.

Web, iOS ve Android gibi platformlarla uyumluluk sağlıyor ve çeşitli cihazları destekliyoruz. Tabletlerde, ev veya ofis bilgisayarınızda ya da dizüstü bilgisayarınızda ve akıllı telefonunuzda çalıştırmanız mümkündür. Bu da dilediğiniz zaman, hemen her yerde ve bütçenize uygun bir fiyata erişim sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Tek ihtiyacınız olan, bir kablosuz internet bağlantısı ve oda başına bir adet tablet/cep telefonu olacaktır. Gerisini bize bırakın! Bir gün içinde tüm verilerinizi ekleyeceğiz veya mevcut sisteminizdeki verileri taşıyacağız.

Eksiksiz test geri yüklemeleri gerçekleştirmek en iyi uygulamadır. Educore'da her 6 ayda bir test geri yüklemesi yapıyoruz. En son geri yükleme işlemi 2020 yılının Ağustos ayında yapılmıştır.

Portfolyo

Sosyal Kampanyamız

  • Gallery
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

ÇEVRİMİÇİ OKUL

UZAKTAN EĞİTİM

TAM KURS

SINIF DERS PROGRAMI

SAĞLIK YARDIMLARI

UYGUN ÖĞRETİM

Referanslar

Hakkımızda Söylenenler

Ebeveynler, bilgi verip alabildikleri basit işleyişe bayılıyor. Sistem, acil kapanma durumunda uyarıların doğrudan ebeveyn sistemlerine gönderilmesini mümkün kılıyor. Buna ek olarak, tüm iletişim doğrudan paylaşılabiliyor ve sistem içinde izlenebiliyor, dolayısıyla bir yönetim ekibi olarak bilgilerin nasıl alındığını görebiliyor, uygulama aracılığıyla gönderim yapabiliyor ve dahası bordromuzun kolaylıkla tamamlanmasını sağlayabiliyoruz.

CreaKids

Kreş

İçtenlikle söyleyebilirim ki Educore kullanabileceğimiz materyal bulmak için ve ebeveynlere rehberlik edecek belgeler oluşturmada bize inanılmaz derecede ek kaynak kazandırdı. Ebeveynler, sistem onlara yakın geldiği için mutlular; biz de aynı şekilde aldığımız destekten ve de gelişen ihtiyaçlarımıza kolay cevap bulmaktan dolayı memnunuz. Piyasada bulunan bir dizi çözümü araştırdık ve yaptığımız onca incelemeden sonra Educore aralarından en iyisi olarak öne çıktı.

Lara Hudson

Yönetici

Educore Yönetim Portalından son derece memnunuz. Gizliliği koruyan, çok uygun, kolay kullanımlı ve ebeveyn iletişimi için son derece etkili bir sistem olduğunu düşünüyoruz. Portalı kayıt tutma, iletişim ve belgeleme için kullanıyoruz. Mutlu ebeveynlerden kullanım kolaylığı konusunda sürekli geri bildirim alıyoruz. Uygulama ayrıca ebeveyn katılımını da teşvik ediyor. Educore, hizmetleriyle her zaman hızlı ve yenilikçidir.

Kinderwood

Kreş

Başlangıçta temel paketle başladık ve 6 aydan fazla bir süre kullandıktan sonra, şimdi birkaç yıldır Educore modüllerinin çoğunu kullanıyoruz ve bu, lokasyonlarda etkili yönetim çabamıza çok fayda sağladı. Educore gerçekten de daha geniş, tam entegre bir yönetim sistemi arayan kreşlerin tüm ihtiyacına cevap veriyor. Ekibimiz, kullandıkları şeye tamamen hakim olduklarını ve bir sonraki bölüme hazır olduklarını hissetti.

CreaKids

Kreş

Kliniklerimiz de Educore kullanılarak yönetiliyor ve çocukların bilgileri eksiksiz tıbbi geçmişle birlikte hemşirelere sunuluyor. Kaza raporları, bilgilerin anında iletilmesi sağlanarak, doğrudan ebeveynin uygulamasına gönderilebiliyor. Educore CRM işlevi, bir ebeveyn kayıt yolculuğunun, sorgulama noktasından kayda kadar tüm adımlarda izlenmesine olanak tanıyor, ayrıca işlemleri desteklemek ve izlemek için sistemden yönetim raporları alınabiliyor.

CreaKids

Kreş

EKİP

Çalışkan Ekibimiz

Moustafa Batrouni

Genel Müdür

Son birkaç yıldır her daim çalışmalarımızı takip eden herkesi platform hizmetlerimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum.

Mohammad Yassine

Kıdemli Teknoloji Danışmanı

Toplum için sürdürülebilir ekonomik istikrar ve hizmetler oluşturmaya odaklanıyoruz. Akıllı finans kayıt sistemimiz takip kolaylığı ve otomasyon sunar.

Ahmad Gulzar

Yazılım Mimarı

Birden fazla bağımsız sürdürülebilirlik dikeyinden gelen verileri tek bir platformda izleyen, depolayan, tahsis eden ve analiz eden uyumlu bir sistem fikri geliştirdik.

Saif Ullah Khan

Web Geliştirici

Fark yaratan özgün ve etkileyici bir arayüz oluşturmaya çalıştık. Tasarım ve işlevsellik arasındaki boşluğu dolduran, küresel olarak farklı ve gelişmekte olan bir web sitesi oluşturduk.

Nadine Khater

Pedagojik Danışman

Yeni kurumsal ürün kimliğimizi geliştirme bağlamında, proje şartlarını ve rekabet ortamındaki varlığımızı da araştırmaya ve yeniden yapılandırmaya karar verdik.

Corina Suta

İş Geliştirme Müdürü

Müşterilerimiz tarafından güvenle kullanılacabilecek, uygulanabilir ekonomik hizmet ve çözümler sağlıyoruz. Kapsamlı finans yönetimimiz eş zamanlı izleme ve otomasyon sunar.

Soha Labban

Muhasebeci

Çeşitli bağımsız izlenebilirlik dikeylerinden gelen verileri tek bir platformda barındıran, çözen ve stratejik olarak grafikleyen uygun fiyatlı bir sistem anlayışı getiriyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ

Birlikte Çalıştığımız Kuruluşlar

İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin

Adres

Kozyatağı Mah. Bayar Cad. No:72/7
Kadıköy 34742 Istanbul TURKIYE

Bizi arayın

+90 5327 478 304

Bize yazın

info@educoreturk.com

Çalışma Saatleri

Pazar - Perşembe
9:00AM - 06:00PM

Loading
Your message has been sent. Thank you!